Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz trassher #108265 üzenetére

    a motor egy dolog. volt 60 lóerős 1.3b golf1-em, imádtam, fülig ért benne a szám mindig. de ezekben semmi játékosság, életkedv nincs, döglött az egész.

    tomcsi23: könnyen lehet, hogy az enyém fogyasztott túl sokat, de semmi hibát nem találtunk, ami ezt indokolta volna. jól ment, nem volt benzinszaga, semmi diszfunkciót nem mutatott. de a fogyasztáson kívül sem voltam elájulva attól a motortól. a papíron 180 lóerő ellenére nem volt az az óriási tűzijáték. főleg az volt az érdekes, hogy nem szeretett menni. az a vicc, hogy 1.9 pd kis teljesítményűt akartam venni, de jól felszereltet, ebből lett végül a gti... próbáltam 1.9 pdtdi 150 lovasat, nem is egyet, de az is egy kelletlen szar, a 105 lovas sokkal jobban akar menni. nyilván óra ellen meg a valóságban jobban megy a 150 lovas, de én többre értékelem azt, hogy nem erős, de szeret menni, mint azt, hogy tud, de nem szeret. pl 2002-es mini cooper, 1.6 szívó 116 ló, de hogy az mennyire jó kis gép, úristen. lelkesen forog, kéri a bántást, igazi örömautó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák