Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P1eTr0

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kicsit késve találtam meg ezt a topikot és bár nincs sok hozzászólás, én sajnos találtam olyat, amit korábban kellett volna olvasnom... A saját hibájából tanul az ember...
    Ugyanis vettem egy BEKANT asztalt, ami tényleg nagyon durván instabil. A leírás szerint próbáltam állítani a lábakat (nem párhozamosnak kell lenniük), de egyrészt az egyik láb nem mozog úgy, ahogy a képeken van, illetve amikor sikerült kb. elérni a kívánt eredményt, akkor is mozog a monitorom, miközben gépelek...
    A kérdésem - most előre gondolkodva -, hogy az IDASEN asztalokkal mi a tapasztalat? Az biztos, mielőtt megveszem, simán ráülök és megnézem, mit bír... De hátha van valakinek tapasztalata (elite.cs11 az asztallapról írt egy kicsit, ezért is érdekelne más véleménye is, aki használ ilyet).
    Köszönöm előre is válaszokat.

    Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

  • P1eTr0

    aktív tag

    válasz elite.cs11 #48 üzenetére

    Szia!

    Én most cseréltem a BEKANT asztalom egy IDASEN-re, mert előbbi valóban eléggé "ingatag" volt. Az IDASEN esetében nem variáltam, meghagytam a hozzávaló asztallapot, nekem bejön. Két monitor van az asztalon, illetve az egyéb perifériák.

    Én azt mondom, minden esetben menj el és nézd meg. Én már ott tartottam, hogy rá is ülök, ha kell, tesztelés céljából :DDD A másik a dolog. Ha az IKEA-ban gondolkozol, akkor van 365 napod meggondolni magad. Ugyan én "hibás" megjegyzéssel vittem vissza az első asztalt, hogy azért vizsgálják ki a dolgot, de egyébként nagyon gördülékenyen megy a dolog. Ha nem tetszik (és nem sérült a termék), akkor doboz/csomagolás nélkül is visszaveszik. Az árát megkapod a fizetési módodnak megfelelően (nekem 2 napon belül visszautalták volna), vagy pedig ajándékkártya formájában azonnal le is vásárolhatod (én ezt tettem).

    Tudom, hogy macera, illetve kényelmetlenség hozni-vinni az asztalokat, de legalább van rá lehetőség és te magad is ki tudod próbálni a terméket otthon, a saját cuccaiddal.

    Amikor elkezdtem az asztalcsere "projektet", nem gondoltam, ennyi macera és információ gyűjtés lesz. Már-már kezdtem bánni is, de most elégedett vagyok az eredménnyel.

    Sok sikert (és kitartást) a válogatáshoz!

    Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

Új hozzászólás Aktív témák