Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BadBlade

    csendes tag

    válasz Drizzt #36 üzenetére

    Szia Drizzt,

    nekem van némi tapasztalatom állítható irodai asztalokban, azt szívesen megosztom veled.

    Kb. először 15 éve találkoztam a Telenor székházában ilyen típusú asztalokkal és engem teljesen lenyűgöztek már akkor. Szuper dolog állva dolgozni, illetve bármikor váltani ülő és álló pozíció között. Ez tényleg működik.

    Első saját beruházásom egy kb. 60e Ft-os KURBLIS IKEA asztal volt, amely 120x70cm-es méretű volt. Az asztal a funkciónak megfelelt, de ami nem tetszett benne, hogy amennyiben már kb. 10-20kg teher volt az asztalon akkor elkezdett egy fura morgó hangot adni magasság állításkor. Az asztal lapja ha jól emlékszem kb. 20mm-es vastagságú volt, ami rákönyöklés, dolgozáskor nem adott kellő merevséget.

    Ezt követően váltottam át az általad is felsorolt BeActive állítható asztalra. A budapesti boltban meg tudtam nézni és ki is tudtam próbálni a terméket, ami azonnal meggyőzött. Ami előnye, hogy mindkét lábában van motor és így a terhet tényleg szuper csendesen tudja mozgatni (két monitor, laptop, néha súlyos katalógusok, még szobanövény is helyet kapott rajta :D ) A Telenoros asztalhoz képest, szuper, hogy van rajta 4 db memóriarekesz amibe előre le tudod tárolni a magasságokat. Az asztallap vastagsága pedig tök jó, hogy 36mm-es, ami nyilván bazi nehéz volt, cserébe álló magasságnál (én 120cm-nél használom) is olyan stabil mint egy bárpult, nyugodtan lehet rajta könyökölni :) , nem inog, nem mozog. Az én asztalom 160cm x 80cm-es méretű, de az üzletben azt mondták, hogy a legkisebb rendelhető típus az a 110cm x 60cm-es méretű, ami tényleg kis helyen is elfér a kettő között szerintem bármilyen méret rendelhető. A minimális magasság amire le lehet engedni, az kb. 60-62 cm-en van, ami szerintem egy gyereknek is jó méret lehet. A maximum magassága 127 cm, olyan magasságban csak akkor használom ha takarítok az asztal alatt. Ha bármi kérdésed lenne, írj rám bátran, próbálok neked segíteni.

    "Only the Birds fly First Class"

Új hozzászólás Aktív témák