Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Stellar Blade - Befutottak az első tesztek

    gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Sziasztok,

    Előre is elnézést ha nem vágok 100%-ig a topicba: egy meglévő gépben kellene alaplapot és procit cserélni, a többi komponenst meg átemelném, ha lehetséges - de ehhez is kérnék tanácsot. Ami van:

    - Asrock M3A785GMH alaplap, ami amúgy 100%-ig teszi a dolgát lassan hat éve, AMD X3 425 procival - helyettük kéne más :)

    - 2x4 + 2x2 GB Kingmax memória Dual Channel-ben (kb. 3 illetve 4 éves kit-ek)

    - 120 GB SATA3 Intel 520 SSD - igazából ő a fő "probléma", nemrég került a gépbe, de mindenféle sebesség- és stabilitási problémák adódtak, aztán ajánlották hogy rakjak fel AMD AHCI drivert (5 éves a legújabb driver az alaplaphoz..), de így meg az 1GB WD Red elérése kezdett el lassulni/akadozni.. :(

    - Radeon 6670 1GB DDR5 (3 éves)

    - Táp: FSP350-60APN (4 éves)

    Tehát, ha csak lehet, a fentiek közül mind maradna, csak egy stabil, megbízható alaplap+proci kombóra lenne szükségem, AMD tökéletesen megfelel, játék csak nagyon ritkán van, böngészés, sorozatnézés, néha Ableton kerül elő.

    Köszönöm!

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák