Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaskotamass

    csendes tag

    Sziasztok! :)

    Kb. első hozzászólásom lesz, szóval oltás helyett segítséget kérnék, amit előre is köszönök! :R

    1. Mire fogod használni a gépet?
    Jéták, tervező szoftverek (CAD/CAM/CAE), kép- és videószerkesztés is.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel most?
    új vagy használt alkatrészekből szeretném összerakni a gépet, (amim van az egy celeronos 2.8ghz-es dell és szerintem semmire nem jó)

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    maga a gép, a monitor, bill és egér az már apróság számomra.

    4. Mennyi a kereted rá?
    100-120.000Ft fölé nem szeretnék menni, viszont ha valakit érdekel a mostani celeronos dell gépem és beszámítja ha pl használt cuccot veszek akkor annak az árával mehet feljebb, ami kb. 20.000 Ft. és még esetleg egy dell 24 colos tervezői monitor ami kb 35.000 Ft, de ez talán meg is marad...szóval 100-140.000 Ft.

    Intel és nVidia párti vagyok, lehet hülyeség, de megszokás, meg sokan modnták nem olyan jó az AMD és az ATI cucc, szóval ha meg tudtok győzni jöhet az is (úgy tudom olcsóbban kijönne a vége) de ha lehet inkább intel és nvidia.

    Az elképzelésem kb. egy i3, i5 proci, 8 gb ram, 500gb vagy 1tb vinyó és egy erős videókártya... :K

    Előre is köszönöm a segítségeket, amik remélhetőleg PM-ben érkeznek, ugyanis ezt a fórum-oldalt nem tudom hogy fogom újra megtalálni! :C

    KÖSZÖNÖM! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák