Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coolmat

    őstag

    válasz MC Pite #38020 üzenetére

    Normális porszűrős alsótápos házakat keregélj itt, jó sok típus le van tesztelve alaposan :K

    Cooler: a TX3 Evo AMD-s felfogatása sem jó ilyen célra (nekem ilyen van, csak Intelen, azon meg bármilyen irányba lehet forgatni). Merlin 92mm-es coolerek tesztjében AMD lappal teszteltek, ott az Alpenföhn Sella, a Xigmatek Loki és a Zalman CNPS5X Performa tudott hátrafelé fújni (a TX3 Evo meg csúnyán elvérzett, de abban szerintem a hibás AMD lefogatónak is volt köze, nekem semmi bajom vele S1155-ön).

    HDD: AV-GP széria valóban más, elsősorban videó-streamingre optimalizálták, de a 24/7-es üzemelés a lényeg (az Intellipower nagy marhaság, fixen 5400rpm-es az összes Green, Red és AV-GP is). Ettől függetlenül szerintem megérne egy kis +befektetést a WD10EFRX, +500GB tárhely és 5 év garancia +3000Ft-ot megér (főleg ha hosszútávra tervezel).

    Brazosban én nem gondolkoznék ha 6-8 évre tervezel, de még a 2 magos A4-A6 is nagyon határeset. Alaplapból sem lenne butaság rákölteni még kicsit egy Asrock FM2A75M-DGS-re az USB3 miatt, a jövőben ez már olyan standard lesz mint ma az USB2.

Új hozzászólás Aktív témák