Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz balpis #322 üzenetére

    fuu köszi.okosodok most sokat elmondtál.
    az ssd az a pendrive szerű ultragyors winyo nem??áhhh az nekem nem kel.akkor sata3 se kell.
    nem akarok külső hdd.t hazsnálni.ahogy néztem se dvdíró, se pendrive,se egér se semmi ninc smég usb3ra.ha van is brutál áron.akkor ez se szükséges.
    raid.ot nem akarok használni.én nem látom értelmét eme szintű adatvédelemnek.
    igen sejtettem vga csere, gfari esetén ez egy jo pont.akkor ezek szerint elmegy vele mindne további nélkül egy xp vagy netán egy win 7 is??

    Hát mivel brutál vga.t nem tudo venni igy a játék rész elég sanszos hogy kilöve... :( :(
    ez esetben win7es rendszer miatt kéne.de csak akkor váltok win7re.ha van alá való norton ghost amivel ugyangy lehet "csalos telepités" cisnálni mint az xp esetén mondjuk.vagy ott már már a fájlrendszer?nem ntfs?ujabb ghost tudja esetleg ezt?
    ja és a legfontosabb avgy egy arancatis pci.s audigy.m ami 4es driverrel megy.ennél az alaplapi realtek gondlom gyengébb.meg amgy sem szeretném ezt kidobni.szal pci felület mindenképp kéne.mert ahogy néztem egy pciE hangkártya elég drága audigyből.és ammásik win7 alá van audigy driver egyáltalán ez az 1@4 moddoloás müködik vajon ott is?vagy a fájlrendszer, a tul uj rendszer a hardware.hez képest abszolut kinyirja, kizárja ezta lehetőséget hogy tudjam win7 alatt ezta ahngkarit hazsnálni???
    a másik szempont a fogyasztás... a mostani p4 is vagy 200w.ot eszik ha van rá mód akár szívesen megfelezném ezt...

    22es samsung led monitorom van.1600ba hazsnálom de 1920at tud.abba kéne.
    hdmi mindneépp kell mert későbbiek folyamán tervezek led tv.t veni ergo hdmin keresztül szeretnék filmezni gépen keresztül.bár ahogy nézem mostanság sokkal menőbb egy nagybb pendrivera rárakni és csak rádugni és mehet a movie.de azért maradjunk a hdmi képesség fontosságánál.
    egy 80as sata1es winym van.szerettem volna már rég egy 320as sata 2es de most angy felugrottka az árak egyenlőre ezzel gazdákodok.nincsenek egetverő igényeim adataim.filmek.zenék.ennyi.
    hát a ház elég régi faragott, sufni moddolt.nem ártana valami ujabb olcso, jol kinéző, plexis, jol szellöző kis doboz. :DDD ..mondjuk elől hátul 12es ventihely elég jo lenne meg a winyok hütése miatt oszlopszerű elrendezés.
    tápom chieftec 420 gondolom teljesítménye elegendő lenne.bár több alapon láttam egy 8as dugot na enyémen olyna nincs.csak 4es. a főtépkábelen tul.erre van átalakito avgy ez miatt buko a táp is??
    dvdírom mint irtam pata de ez a legkevesebb ugyis régi vennék sata.sat.5e.
    mennyit?lehető legkevesebbet 80 körül.
    mire használóm?mivel gémhez kevés az anyagi mag, igy ugyanara mint eddig, netezés, letöltés, filmezés, zenélés, meg ugye ujabb rendszert szertenék.de csaka fentebb leírtfeltételek teljesülése esetén ellenkező esetben maradok az xp.nél.bár ebben aze setben egy értelme sindokot nem tudok mondani a cserére hogy miért is...... :U :U

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák