Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    kis kitéro, pro4& oc temaban: kiprobaltam, mennyire stabil alulfeszelve a cpu emelt orajellel (r3 2200g). Gyarira visszatettem a beallitasokat, igy 3.5 ghz orajel& 3.7 ghz boost orajel mellett tolja az alaplap a procinak az akar 1.45v magfeszultseget, stressz-teszten lazan beszagol 77 fokba is a cpu akar.

    Manual: 3800mhz, magfeszultseg 1.25v, soc-feszultseg 1.0v, plusz a biztonsag kedveert plusz 50mv offszet. Ventiprofil "performance". Aida stressz-teszt: az orajel nem valtozik, folyamatosan 3800mhz, a feszultsegertek fixen 1.29-1.28, es nem ingazik 0.9-1.45 kozt, mint gyari beallitasokon. Proci homerseklet tobb ora utan is 63-65 fok tetoertekkel. ja, es a userbenchmark tesztjen a gyari beallitasokkal 95 pontom volt, a kezi beallitassal 114 az egymagos teljesitmenyre.

    ez az extra orajel, minusz tizenegy-ket fok homersekltek, es sebessegtobblet a kezi vs. alapertelmezett beallitasok kozt szerintem megeri.
    ,
    Teljesen hasznalhato az ASRock bios is, a Pro4 VRM hovezeto borda meg nem olyan rossz. Osszessegeben egy korrekt lap, bar, a 3200mhz-tol nagyobb memoriafrekikkel lehet kotekedni fog. de 23ezer ft korul elnezzuk neki, kis OC-t mindenkeppen enged, es feszultsegertekkel valo mokolast is.

    [ Szerkesztve ]

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák