Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Awagon

    csendes tag

    Sziasztok

    Már sokat vaciláltam, meg nézegettem, kérdeztem más topikban de végül lehet itt egyszerűbb leírni az egészet, aztán lehet jobban átlátjátok mert minden osszefugg ugy is és tudtok segíteni/összerakni.

    1. Mire fogod használni a gépet?

    - Gamelésre (főleg multiplayer)

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

    - GTX 1060 6gb
    - BE QUIET! PURE POWER 10 600W BN274 TÁPEGYSÉG
    - Samsung SSD 850 EVO 250GB
    - 1db 4gb HyperX DDR3 ram (de ezt gondolom cserélni kell mert már minden ddr4-et támogat)
    - 1db 8gb HyperX DDR3 ram (de ezt gondolom cserélni kell mert már minden ddr4-et támogat)

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?

    - Alaplap (ATX)
    - Processor
    - RAM

    4. Mennyi a kereted rá?

    - 100-120k (120 már nagyon a teteje)

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol? Milyen csatlakozók vannak rajta?

    - 1980x1080-as / HDMI

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    - Semmi ilyesmi

    Ami még szempont a fejleszthetőség bár valószinűleg csak 2-3 (remélhetőleg addig elvisz mindent) év mulva kerülne rá sor és akkor lehet ugyis cserélni kell ezért csak másodlagos.
    Amiben eddig gondolkoztam az i5 8400 - Rayzen 2600 de most, hogy RAM ra is szükség van így nem tudom mi, hogy jönne ki. Ezzel kapcsolatban kérnék segítséget mit tudtok összerakni nekem/mit ajálotok.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák