Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • police25b

    csendes tag

    válasz membrandj #124019 üzenetére

    Rendben. Akkor igyekszem leírni az igényeimet. Jelenleg nincsen gépem de mindig is AMD-t használtam. Olyat szeretnék, amihez ha lehet ne kelljen pár évig hozzányúlnom. Intelt nem használtam még így nem zárkózom el. Játékra használnám, mint pl. Battlefield 1,4 Gta 5.. továbbá lesz a jövőben is nyílván ami majd megtetszik. Monitort is szeretnék a későbbiekben így az most nem.téma. amire szükségem lenne az szimplán egy PC. Minden másom van. A keret 300-350 ezer forint. Amiket az imperiumnál találtam azok számomra megnyerőek voltak, mert úgy gondolom amennyiért ők kínálják az alábbi két konfigot, azt saját magam lényegesen több pénzből tudnám összerakni. Úgy gondolom jó alapok lehetnek mégha azt is írtátok hogy gyenge a táp vagy a ház nem szelőzik túl jól stb.. Megmondom őszintén nekem nem igényem az hogy a benchmark teszteken a max. pontszámot kapjam továbbá nem vagyok egy pro felhasználó. Hogy szép e a ház vagy sem, az sem kritérium.. tehát a lényeg hogy minden apró részlet nem számít nekem. Remélem mindent leírtam...

Új hozzászólás Aktív témák