Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz Kiratheonly #5030 üzenetére

    Közvetlen rálátással sem tartja valamiért stabilan a noti a 433.3Mbps módot, és ilyenkor jön ki ~300Mbps UDP

    Mint látszik, az összes többi kütyü a 2G-s rádión lógott már, ami egy külön mise: korábban sétálgattam a házban, hogy szakadás nélkül átugrik-e a noti a másik AP-ra, de előbb csak belassult úgy 5 másodpercre, aminek hatására minden más 5G-s eszköz katapultált és átmenekült 2G-re. :)) Lényegében valami ilyesmi ment eddig is, ha mozgott a noti (vagy néhány más gép) a házban, akkor akár az AP-től pár méterre lévő TV-n is megszakadt a DLNA-s lejátszás...

    Majd még nézegetem ezt az AP-t, de az a nagyobb baj, hogy pont a CAPsMAN rendszer érdekelt volna, mégis meggondoltam magam az utolsó pillanatban és éjjel 2-3 darab helyett módosítottam a rendelést 1 szálra, de így nyilván nem tudom a CAPsMAN alatti AP-k közti roaming-ot tesztelni. :W
    De szerintem nem olyan rossz ez az áráért, szóval szerintem veszek majd még lenne legalább egyet tesztelni a CAP módot.

    Inkább úgy tűnik, hogy kiforratlan még a szoftver, hiányoznak fülek vagy sorok Winbox-ban, stb...

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák