Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    Ma megint elment a kedvema közlekedéstől 2 okból is, szerintme lassna megérne egy topikot ''mission impossible.avagy közlekedés budapesten autóval''

    1., Szerencsére nem autóval de volt alkalmam a hungáriát látni és újból tovább erősődőtt bennem hogy azona xaron én nem megyke soha többet, vazz hídtól hídíg áll a 3 sorba a kocsisor :( (árpád-lágymányosi)...szegény autók...mennyit amortizálódnak..kb mint más autó 1000km alatt :O ...egy katasztrófa

    2., egy csúnya csatt szerencsére nem láttam liveba nem is akartam volna
    elöző 5ös e39 (vélthetőn 530, mert a mocitető alatt amit láttam elég angy volt :Y ) vs e36 316.....e36 jobb oldala(ajtók) hátulja(csomagartartó, tankig) totálkár...hááátt az 5ös meg kb előről bontó kategória :Y ...tán még a motornak is kanyec úgy xarrá tört előről(mocitető majdnema kocsi tetejéig felhajolva :Y ..légzsák minden...rendőrők tüzoltók...dózsagy folytatása a pesti rakpartra lement kezdete előtti 2. kereszteződés....nagyon súlyosan kegyetlen volt :( ..elment a kedvem hogy a vezetéstől..még hogy 52vel is menjek ilyne helyen...mondjuk szerintem a 3asos volt a hunyo mert elé kanyarodhatott a jelek alapján...jó persze az 5ös se 50nel jött ez is igaz....mert ahhoz túl szétmentek.



    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák