Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hibavissza

    veterán

    válasz Stauffenberg #89848 üzenetére

    Nincs semmi összekuszálva. Én arra gondolok amit MrChris írt.

    Hiába szajkózza mindenki, a szenzorstabi istencsászárság valójában gyerekjáték kategória. Elmondom miért. Egyszerűen a hosszú teléknél nem hatásos. Ott sokkal jobban működik az objektívbe épített. Ezt gondolom nem kell részleteznem miért. Másrészt kiszámíthatatlan. Számtalanszor előfordult, hogy a szenzorstabival, ekv. 24 milin készült kép bemozdult. Pont annyira, hogy az egérmozin nem látszott még kicsit belenagyítva sem, de otthon, monitoron látszott, h gatya. Nem bízom benne.

    El lehet vele szórakozni, de ha egy kiránduláson valami ritka dolgot kell lefotózni én inkább ki vagy letámasztom a gépet egy tereptárgynak, leteszem a padra, stb. és időzítővel lövöm, minthogy rizikózzak.

    Videónál is megvannak a korlátai. Nem fog hiányozni, a következő vázamban pl. nem is lesz.

    Lassan 3 éve van szenzorstabis vázam. Először én is húúú meg haaaa. Aztán rá kellett jönnöm, hogy ha minőséget akarok kiadni a kezem közül, ki kell kapcsolni a csába.

    Ez nem azt jelenti, hogy családi eseményeken, magamnak ne tenne jó szolgálatot és ne lenne egy jó dolog, de a piedesztálról rúgjuk már le.

    (#89849) jube7: érdemben valami? semmi? kár.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák