Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz Stauffenberg #89396 üzenetére

    "Szerinted mennyire fontos valakinek a kompaktság, ha egy Media Markt eladó simán rádumálja egy DSLR-re?"

    De a MM-os eladónak esze ágában sincs másra rádumálni, mert nem kap pénzt pl. egy Olympus termék eladása után, ezt már több dolgozó is mondta, még itt a fórumon is valaki, és ez a gyártó hibája, nem az eladóé. A másik meg, hogy mégis mire dumálná rá? Nincs választék és nem is nagyon terveznek bővíteni. Csak annyit kell mondania, hogy vegyétek a CANIKON-t, mert ezt használ minden profi és ez jó nagy, azaz jó képminőséget ad és amilyen népi legendák vannak, sokan ezt a dumát ismerik is és bólogatnak hogy ezt már hallották valahol és az eladó is ezt mondta, hát akkor mehet is az üzlet. Szó sincs arról, hogy teljes körűen tájékoztatva lenne bárki is, aki oda betéved.

    "Nem vennének komolyan ilyen pici géppel, minden profi CANIKON-t használ"
    "A nagyobb jobb, a pici mobil telefon képminősége van"
    "Nekem volt pici gépem (azt se tudja, hogy kompaktja volt) és az új Iphone is jobb nála, ő picit nem vesz"

    Hány ilyet és ehhez hasonlót hallgattam végig, igazából nem is érdekel, nem vagyok térítő, de ebből nekem nagyon nem az jön le, hogy erre felé mindenki abszolút tájékozott és tényleg nem szempont a kis méret. Ők a szar képminőségtől félnek, ami egybe forrt számukra a kis mérettel.

Új hozzászólás Aktív témák