Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz toyone #88775 üzenetére

    ;) Én meg kiraktam az FN11-re a zártípust. Azt a gombot úgyis nehezen érem el, így másra nem is szívesen használnám. Meg így legalább véletlenül sem állítom át. :D

    Amúgy frankón testreszabtam már én is a gépet. Kéne még egy 14-140 hozzá a meccsek miatt, meg valami fényerős ekv. 100mm körüli portréra, aztán ezzel a szettel én el is lennék jó sokáig. ;] Ja, meg egy vaku, de az szerintem meglesz hamarosan a kisebbik Godox személyében.

    Ja, még lenne egy kérdésem: Minimum Maximum záridőt az A és P módokban nem lehet beállítani, ugye? Pedig nagyon jó lenne, mert Dual IS mellett szerintem nagyon "fölé lő" az automatika. 12(24) millin rendre 1/60-ot állít be, és inkább az ISO-t tolja az egekbe (ha hagyom neki). De 60(120) millin is 1/125-öt ad. Ilyen jó stabilizátor mellett szerintem simán lehetne legalább felezni a záridőket, vagy akár negyedelni, nyolcadolni is. De így most máshogy kell "átvernem" a gépet, ami nem minden esetben a legkényelmesebb. Ti hogy csináljátok? :)

    (#88761) Stauffenberg: Tényleg brutál jó hangja van, egy két kis finom klattyanás. :K

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák