Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trionin

    tag

    Üdv urak!
    Problémám lenne, aztán hátha valakinek van tapasztalata a jelenlegi helyzetemre. Full új vagyok ebbe a micro 4/3 rendszerbe, eddig full frame-be tevékenykedtem canon fronton, arra is építkeztem objektivek terén, de most hozzám került egy panasonic gh5 egy 12-35 f2.8 lencsével, ami tök jól működik, rendbe van minden. Canon lencsék miatt van hozzá egy viltrox ef-m2-es 0,71-es adapter, ami szintén jól működik kezeli az elektronikát, megy a fókusz, lehet rekeszelni, viszont nincs végtelen állás a fókusznál... pontosabban nagyon messze vagyunk a végtelentől, objektívtől függően ilyen fél méter és 2-3 méter a maximum fókusztávolság, messzebbre nem megy, mivel már a végtelen álláson van a távolságmérő az objektíven és nincs tovább. 4 objektívvel próbáltam, összessel ez a helyzet. Na most a kérdésem, hogy ez a viltrox adapter hibája lehet, esetleg a x0,71, vagy beállítás kérdése? Egy metabone xl 0,64-el vagy 0,71-el működne a dolog vagy eleve a canon objektivek használhatatlanok ilyen szempontból micro 4/3-on?

    Nem =)

Új hozzászólás Aktív témák