Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz gorgo #68011 üzenetére

    Tegnap jött vissza Rysy és környékéről egy ismerősöm hosszú hétvége után, náluk napsütés és gyönyörű idő volt, s még telefonnal is sok szép képet lőtt. Úgy tűnik, rossz helyre mentetek :)) :(

    Valójában e hét szerda, 26-át jelöltem meg, de mivel senki nem reagált, nem nyomtam tovább. Jövő szerdában még nem vagyok biztos, hogy tudok menni, majd elválik. Kopaszi tőlem sincs túl távol.

    Lassú Víz: "Tudod te mit mondott a kis bárány a lódarázsnak? :D"

    "Bee-e-e"? :DDD

    Pollai: "Nagyon jó kis váz lett ez. Ha megkapta volna az időjárás állóságot is, akkor szinte tökéletes (nekem)"

    Valamit hagyni kell az EM5-m3-nak is :DDD Vagy EVF-es tapi-AF-et leszámítva (feltéve, hogy nem kapja meg fw-frissítésben) az EM5-m2, szürkén már "csak" 600 GBP, szép lassan jön lefelé...
    Amúgy szerintem sok a 3 modell, és a különbségek is egyre halványodnak. Ld. az EM10 most megkapta a stabit és nagyobb EVF-et. Az EM5m2 már csak annyiban tud többet, hogy időjárás-álló, van High-res módja, és akkus markolata.

    asdf_: "a kukker valoban nagyobb felbontasu, de OLED (fuj-fuj)"

    "Fuj-fuj"? Miért is? Az összes OMD és A7-es, XT-1, valamint az újabb Panák EVF-je is OLED, panaszkodni mégis kevesen szoktak.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák