Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz |AP| #59957 üzenetére

    Nocsak, az EM10-be már ilyen is került? EM5-ben még nincs, s erről a változásról még nem is hallottam. Akkor passz, szerintem továbbra is csak vázstabi van, de ezek után nem lehet tudni.

    Kézikönyvet én sem olvastam végig. Átpörgettem a menüt, ezzel a nagyját egyből be tudtam állítani, valamint átnéztem a neten egy vagy talán két beállítási tanácsok írást (dpr-en és talán még valahol máshol), ahol még néhány apróságot és tippet találtam, s nagyjából ennyi, kézikönyvet két kérdéshez vettem csak elő. Menü végigpörgetése pedig egész gyorsan megvan.

    Juszt: legalább egyből látjuk, hogy pixinfó, hogy még véletlenül se kattintsunk rá ;]

    Totálkezdő: a 3x pixinfo linkelésért a következő meeten fizetsz egy kör sört ;] vagy 3 nap tempban, ha Parci előbb látja meg és olyan kedvében van.
    Egyrészt a linkelés, másrészt az oldal nívótlansága, tárgyi és szakmai tévedésekkel (ami egy szakmai tesztoldalon, haddnemondjam mekkora gáz), elírásokkal, olyan ollózásokkal, hogy az eredeti termék neve is bennemaradt, és a tartalom sem releváns már a másik termékhez...

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák