Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz pana0017 #58342 üzenetére

    Nem tudom, az enyém nem alkalmas az biztos, mert nagyon sz*r :DDD amúgy a 135-ösök nagyja sztem bűnrossz, nekem eddig egyedül a jupiter-11, jupiter 37A meg a zeiss sonnar-nak tetszik a képe. Esetleg szükség esetére ha később úgy érzed kell a tele is, beszerezhetsz egy 45-150-et, az annyira nem drága, és a kollégák szerint elég éles az is...
    Hogy mikor jön jól a tele? pl. olyankor, amikor állsz az egyik hegycsúcson, szemben meg ott egy másik, gyönyörűen meg lehet komponálni, szépek a fények, de rájössz, hogy túl messze van, és utólag sem lehetne a kitobi képéből kicroppolni... ez így lehet, hogy ritka esetnek tűnik, de a valóságban ha sokat kirándulsz gyakran előfordul hasonló szituáció. Nekem mivel nincs telém, ilyenkor egyszerűen beletörődök, hogy nem tudom meglőni, vagy gyaloglok, mászkálok fél órát az ideális képért, ami aztán vagy összejön vagy nem.

    szerk, hogy példát is mutassak: épp most futottam bele ennek a tagnak pár fotójába, a tag-ek között látható, hogy bár szinte csak tájképei vannak, rengetegszer használ pl. 70-300-at

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák