Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Parci #34038 üzenetére

    Úgy emlékszem láttam máshol is (most viszont nem találom), ahol szintén nagyon dícsérték (nyitva is elég éles saroktól sarokig a két végén is; E-M1 már csökkenti a CA-t), és ugyanezt mondták, hogy önmagában ugyan drága, de ha több obit is ki tud váltani, akkor már annyira nem.

    Elfogadnám, bár mellé az említett 17-es és 12-32-t is. Ha jól emlékszem, 360-380 g és mintha 84×6x mm lenne, ami nem kevés.

    Én meg közben itt ezerrel dilemmázok. Látok egy helyen még holnapig akciósan EM5+1250 kitet 620 GBP + 20 GBP szállítással. Épp a 200k-s kitűzött fájdalomküszöböm felett van még; viszont más boltokhoz képest (még az Angliában futó Oly promóció ajándék 45-ösét is hozzászámítva) még mindig 80 / 100 GBP-vel olcsóbb, s ki tudja, hogy a boltok mikor érnek el arra az árszintre, illetve hogy a csak utólag és csak Angliába postázott 45-ös hogyan és mikorra jut el hozzám...

    Kár, hogy ez az E-M5-höz ajándék 45-ös akció itthon nincsen, akkor elgondolkoznék az itthoni vásárláson. :( Nem is értem, miért, hiszen az ingyen markolat akciót itthon is átvették...

    [ Szerkesztve ]

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák