Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    Hát nemtom. Jó objektívvel, meg ha még fejlődnek az érzékelők, biztos egy csomó helyzetben elég egy kompakt is.
    De sok olyan helyzet van, amikor a _fizikát_ nem lehet becsapni. Számomra (ez tehát személyre szabott) sokszor fontos a mélységélességgel való játék, és a szép, viszonylag jelentős háttérelmosás. Összességében (megintcsak számomra) teljesen jó kompromisszum a m4/3, árban-méretben-teljesítményben. Igen, nincs nálam mindig (egy kompakt sem lenne! A mobil, az van nálam mindig, de szerintem megintcsak fizika, meg méretek, hogy abba nem lehet olyan érzékelőt és optikát tenni, mint amilyen dolgokról itt akár a kompaktok esetében beszéltek) Amikor viszont nálam van, akkor tök jól elfér egy kis oldaltáskában, nem zavar semmiben (egyszer próbából még az A38-ra is elvittem, egy teltházas koncertre)
    Úgyhogy én inkább majd azt az időt várom (de ez nemzetgazdasági kérdésekhez vezetne :DDD ), amikor nem lesz gond a "mindennapi" m43-os gépem/gépeim mellé célgépnek egy FF beállítása is (pl. leginkább portréhoz)

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák