Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    Ahoj urak. Átmenetileg én is MILC tulaj leszek.
    Panasonic G3 14-42 +45-200 kit
    Ma vettem(cseréltem),de máris komoly nyúzást kapott. Pilisben egy szép nagy lovardában sok-sok téma van.

    Első blikkre tök frankó kis gépezet. Tetszetős benne sok dolog. A videó nagyon jó,bár ott is akadt néhány bajom(nagyon magasan voltak az elvárásaim)
    300 sokféle kép után én azt mondanám,hogy alap szinten(váz és kit-obik) nem feltétlenül van értelme ezt venni. Szvsz egy D3100/D5100 +18-55VR +55-300VR jobb szintet produkál képminőségben,nem sokkal nagyobb méretben,és legalább még fogása is van. :). De ha palacsintával járkál az ember,és sokat videózna,akkor pedig inkább ez. :)

    Zajban azt figyeltem meg,hogy 800-1600-ig simán szuper! Tán a D90-et is szorongatja. De alapérzékenységen picit sok a zaj,hamar előbukkan kis utómunka után is. Meggyötörtem alig világított szobában ISO6400-on,és hááát egy zajhegy,de a színek,tónusok,dinamika egész jól megmaradnak,használható,meglepő.

    Ha lesz időm,akkor csinálok egy kis tesztet (egyszerre van D90-em , D700-am , és most a G3)

    Összességében kifejezetten tetszik.

    Rögtön egy kérdés: Hogy lehet az af helyét megváltoztatni,ha a "kukucskát" használom?

    szerk: Viszont annyira fos a fogása(nincs) a D700-hoz képest,hogy rövidebb záridők kellettek OIS-sel ,mint a VR nélküli D700+70-200 kombónál... (És ahogy nézem ez még egész jó szint a milcek között)

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák