Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Panasonic tulajok:
    ISO auton (max 800), szinkron vaku (első redőny), és gondol egyet, 160as isoval 1"es záridővel csinál képet (persze 800on kéne dolgoznia). Intelligens isoval is. Ezt komolyan gondolja vagy valamit elkormoltam? Vagy vonjam le hogy mennyire remekül dolgozik az auto iso? :F (Ha bele akar valaki kötni, azért használok ellenfény derítés kivételével mindig minden gépen S-es vakut, hogy sokkal természetesebb legyen, és a háttér is jobban legyen kiexponálva - és eddig ezzel soha sehol nem is volt gond, szinte ugyanolyan záridőt használtak a gépek mint vaku nélkül - és természetesen az érzékenységhez nem nyúltak.)

    Próbáltam még párat, fényviszonyoktól függetlenül mindig 160as iso 1" szinkron vakuval... Valamit elbaszhatok de nem találom.

    A másik kérdés, hogy a kijelzőt külön nem jegyzi a felvétel és lejátszás módban melyiket használtam, ha a displayel kikapcsolom és visszanéznék képet a kijelzőn akkor bekapcsolja, egyébként az evf megy - ez idáig fasza. Ezt meg is lehetne vele jegyeztetni hogy ne kelljen bekapcsolásonként kikapcsolni esetleg? :R

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák