Hirdetés

• madgie

Jómunkásember

Szerintem meg az nevetséges, hogy ha valaki egy rendezvényen csak vakuval tud dolgozni. Érted, különbözőek vagyunk :) Nekem is volt wireless vakum, meg azt sem tudom, hány rendszervakum, de egyszerűen nincs szükségem rá. Ha akarod, úgy is értelmezheted, hogy nem értek hozzá :D egyébként ott van az öcsémnek az FL-36, még én vettem neki, vagy kétszer kölcsönkértem, de nem igazán kellett soha.

Tudod, mihez kell szerintem rendszervaku? Brutál makrózáshoz. De nem rendezvényfotókhoz.

szerk: beállított képeknél is elfogadom, de pont gyerekfotókról volt szó, annál meg utálom, ha be van állítva. ide gyere, meg ne mozdulj, így lesz jó a három vakum gondosan eloszlatott fénye :DDD

szerk2: elgondolkodtam, miért is nem szerethetem a vakut. Szerintem ugyanazért, amiért az OVF-ért sem voltam oda. Nem azt látom, ami a képen van/lesz. No meg volt nekem wireless Nikon, Minolta, akármi, mindig akkor működtek megbízhatatlanul, mikor fontos képet kellett, hogy lőjek (mittomén gyűrűhúzás). Pár évig anyáztam, aztán letettem a vakut és megoldom nélküle.

[ Szerkesztve ]