Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz sebgutkopf #14426 üzenetére

    Sebi szerintem ki kellene próbálnod az em5-öt egy valag fix-szel.
    1. olyan szenzorstabi, hogy simán hozza a nex 5n egyenletességét videóban szinte bármilyen fix-szel.
    2. értelmét veszti a drága optikai stabilizátor, pakolhatsz rá, amit akarsz, stabilizálja (nem utolsó sorban videóban is...ez a nex-nél sajna nincs meg akármilyen manuál segítséget bevetsz)
    3. Kattintgass szépen egy 20-assal, egy 14-essel, ne adj Isten egy 25 1,4-gyel (még mindig szinte félár a zeiss-hez képest) és nézd meg a kapott eredményeket.

    De szerintem neked perpill. az OMD mellé egy 14-20-45 fix sor kellene esetleg egy 14-150 oly ami olcsó és kültéren igen használható...

    Persze maradhatsz nex vonalon, hiszen leírtad, hogy karmikusan a te szereped a várakozás... :DDD

    Roboter: szerintem ezzel a kanyon saját magát szúrja t.kön...mert ha ugyan az a szenzor lesz benne (és még egy falatnyit gyorsabb is lesz, ami nem vitás) akkor a G1x gyártását le lehet állítani (a féyncsapda zúmon kívül nincs előnye). Az más kérdés, hogy ez is baromi ronda, sok tárcsát felül nem látok, ha az a koncepció mint a nikony1-nél, akkor ezzel is mellélőnek...

    Taylor: ne írogass, hívjad, ott a pixinfón a száma...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák