Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz nord_ #14375 üzenetére

    Ezt a gyorsaság ügyet nem nagyon értem...szerintem az AF ugyan gyors a panában, de a mentés engem hazavágott (G3-nál méginkább)
    Persze rögtön az elején hozzátette hogy szubjektív...tehát más paraméter számít neki, s nekem...

    Haarmann: Biztosan nem lesz benne a manuális állíthatóság a G5-ben, nem hülye a pana hogy házon belül konkurráljon...a fotós képességek szerintem megegyeznek majd, talán a képminőség billenti egy hajszálnyival a GH3 felé a mérleg nyelvét, de az sem biztos.
    De az igen, hogy 25p-ben nem 17 mbit-es lesz a GH3 (már a GH2 is 24 mbit-es volt alapból) ha okosak, akkor választható bitrátákat kreálnak, ahol is nem tartok elképzelhetetlennek egy 30 mbit körülit sem (írtam már hogy erőst közrejátszat vitalij közreműködése és ezen a téren szerzett tapasztalata)
    50p gondolom a blue-ray miatt került bele, szerintem egy ilyen gépnél nem lesz nagy jelentősége, a többség úgy is 24-25p-ben fogja használni, az 50p megmarad úri hóbort.

    Madgie: számomra elég bizarr, miért mentenek ilyen lassan, remélem korrigálják az új generációban...

    Sebi: nem, nem...én nem zúmolgatok gombnyomással...nagyon jó az a mechanikus zúm...csak az evf hiányzik, az meg az LX7-en sem lesz (max opcionálisan egy százasért, de akkor már majdnem ott tartanék mint ti az 5n-re csatolható evf-fel, persze szenzor helyzeti előnnyel (most az optikai fényerőt pozitív ellentényezőként nem emlegetem, tudom hogy "sarkalatos" ontja ez a nex-eknek :) )

Új hozzászólás Aktív témák