Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    Sziasztok..

    Nem akarok hülyén meghalni..és persze fúrja az oldalamat a kíváncsiság is a mi miért és minek van dolog..

    röviden és tömören..
    Olympus EPL1 gépem van..

    "Most nyílt rá lehetőségem hogy éjszaka manuális objektívvel fényképezzek..!
    1 perces záridős képek..állványról..elég jól sikerült.. na meg ha a blendével is szórakoztam volna az lett volna még a jó...!

    Na most ha végig pörgetem az 1 percet a kijelzőn jön az a szó hogy "BULB" nekem nem mond semmit..és ki próbálni sem tudtam..nem volt hátra más mint hogy elolvassam a gép használatánál mit ír a Blubra.. Na addig jutottam hogy maga a bulb úgy müxik hogy ameddig az exponáló gomb le van nyomva..na majd kipróbálom..viszont van ilyen a menüben hogy Bulb időzítés..ez mi a bánat akarna lenni..ha jól emléxem fejből.. 1 perctől indul és 30 percig tart.. ezzel mit lehet kezdeni..? mi értelme van ennek...?
    Majd ezután valóban kipróbáltam és az addig és úgy van nyitva amíg én az exponáló gombot nyomva tartom..de a talány a BULB időzítés a menüben.."

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák