Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz Peat;) #12843 üzenetére

    A tágabb ismerettségi körömben látottakra gondoltam, de a mondanivalóm lényege nem a gépkimélés, vagy a kártyák ára lett volna, hanem az, hogy még nem láttam arra példát, hogy a mennyiség minőségbe fordult volna. Saját képeimnél sem.

    Az "át sem másolja" kicsit más téma. Ez arról szól, hogy valójában nem is érdekli az egész, csak csinálja, mert a szerepe szerint csinálnia kell. El kell menni nyaralni és ott fotókat kell csinálni, mert mások is ezt teszik. Még a filmes korszakban volt olyan, hogy megkérdeztem a haveromat ősszel, hogy nincs-e kedve megmutatni a nyaralás képeit. Mondta, hogy még a gépben van a film, mert van még rajta 4 kocka .... WTF?!? :F Ez manapság is gyakori, csak kicsit másképp. Lehet, hogy átmásolja a gépeket PC-re, de azt sem tudja, hová - ahová a windows teszi - utólag nem talál meg semmit és ha megdöglik egy winchester akkor mindene elveszett. Majdnem azt írtam, hogy "kárbaveszett", de az ilyenért nem kár :D

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák