Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz hegyimorc #12838 üzenetére

    "A memóriakártyák áráról egy szót sem szóltam, mert kicsit sem ezen múlik, viszont az, hogy "ha már olcsó akkor miért ne", elég jól mutatja a fotózáshoz való hozzáállást. Az már más kérdés, hogy sokan nem hogy nem válogatják ki a sok közül a megtartandó néhányat, de gyakori, hogy már a kártyáról sem másolják át a képeket."

    Mivel én vagyok a legamatőrebb itt nyilván rám gondoltál :D . Én valóban azért vettem nagy memkártyát mert egyszerűen az "én időmben" már annyira olcsó volt. Szóval teljesen igaz rám, ha olcsó miért ne. Nyaralni voltam és nem a gép kijelzőjét bámulni ha érted a különbséget, de 10 megás képből 8 gigára 800 darab kép fér el. Azért aki egy intenzív nyaraláson(nem a parton döglik) vesz részt ez könnyen meghaladható szám, persze lejjebb lehet állítani a minőséget, de ez érdekes lenne valljuk be. Egyébként muszáj átmásolni mert a gép (epl1) bizony belassul kissé bekapcsoláskor ha már sok van a kártyán. :P "A fotózáshoz való hozzáállást" nálam az határozza meg hogy élményt kapjak vissza :) szerintem sok átlagember örömmel használja a dslr-t meg milceket, attól hogy milcet vesz az ember nem jelenti azt hogy ki kell tanulni a szakmát. Szerintem a milc pont nem erről szól. :)

Új hozzászólás Aktív témák