Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Szűkös készlettel indít az iPad Pro OLED?

    ma Állítólag meggyűlt a Samsung baja az iPad képernyőkkel, az LG viszont a kívánt mennyiségben szállítja a paneleket.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schanyee

    senior tag

    A G3 és a GX1 között mennyire jelentős az eltérés képminőségben illetve sebességben? Mármint a tesztekben a GX1-et jóval gyorsabbnak hozzák ki (főleg sötétben) és a képminőségre is azt írják, hogy ha alap jpg-t használunk akkor elég komoly az eltérés. Sajnos nem találtam rendes videót youtube-on amin a sebességet össze tudnám hasonlítani. Pedig a szenzor ugyan az és az ár is nagyjából, és ha jól tudom és a G3-ban van EVF meg kihajtható kijelző is. Bár érdekes mennyien szeretik itt a fórumon, de nekem még sosem volt olyan gondom a 4-5 éves kompaktommal, hogy az EVF-et kellett volna használjam, mert a simán nem látszik a kép mondjuk a napsütés miatt, a kijelzők láthatósága meg csak nem romlott. Viszont az mindig zavar, hogy míg már egy belépő tükrös gép is ha fotózni akarok fotózik, addig a kompaktok a gomb lenyomása után 1 másodperccel fotóztak kb, szóval ezért lenne fontos a sebesség. A jpg pedig, mert ritkán van időm és tárhelyem raw-val foglalkozni :)

Új hozzászólás Aktív témák