Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    SkyTrancer A Tomb Rider tényleg jól sikerült,de ha megnézed a mai AAA-s gémeket hááát legtöbbjük nagyon messze van egy Uncharted vagy Detroit become Human-tól animációilag,,,és ugye itt nem arról van szó hogy azért élethüek az apróbb mozdulatok is,mert konzol cimek,,,ennek ma már minden platformon természetesnek kéne lennie,nézd meg egy Ac odessey-t ezekhez a cimekhez képest,vicc (pedig pont árulom is itt fent) :D
    Több studionál már azt látni bele dobál egy nagy térképet sok loot-al és kapsz egy félkész férc müvet ami egy óra után repetitiv és vér unalmas lesz ,tisztelet a kivételnek (rockstar)

    kwzatz Nem vagy lehúzva ha az épp aktuális játékok kihasználják a kártyák extra többlet erejét,azonban ez nincs minden esetben igy,jó pár gépet össze raktam én is és nem filléreztem,de azt vettem észre hiába bir az aktuális kártya hatalmas erröforrással,ha egyszerüen nem használja ki az aktuális játék.
    Legutobb pont olvastam egy több játékból álló tesztet ahol azzal zártak a végén hogy a 1060-ast nem tudták bele rakni a felemás teljesitménye miatt,,,,Ez elég lelombozó igy...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák