Hirdetés

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALI_G

    veterán

    válasz Retro11 #18 üzenetére

    Tehát akkor innentől szubjektív a kérdés, meg hogy melyiket kapom :) Mert így ilye közel karácsony előtt már az is kérdés, melyik nem fogyott még el. A Ixus I5 még nem néztem meg. MM-ben gondolom lehet kapni. Majd ott megfogdosom őket, csak az a baj, hogy az L4-et azt holnaig kéne megrendelnem délelőtt, ha olcsóbban akarom megvenni mint az MM árulja.

    Képeket hol tudok nézni? Mármint készített fotókat, gondolom te is erre gondoltál.

    Canonnal kapcsolatban csak annyi negatívumot tudok felhozni, hogy a garanciáztatással lehetnek problémák. De ez nem tapasztalat, csak hallottam.

    mod: Mivel a nikon tudja, így elvárom a többitől is, hogy hanggal tudjon VGA felbontásban videót felvenni. (30 fps-ben tudja, bár egy videót meglesnék, milyen is). Apropó, tudják?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák