Hirdetés

Aktív témák

  • Stema

    tag

    Szevasztok!

    Szeretnék venni vezeték nélküli billentyűzetet. Gondolom ez csak egérrel együtt valósítható meg, nem gond, legalább lesz olyan is, ha épp arra vágyom. Láttam már samsung-ot meg labtech-et, h 1m táv után már elég gáz volt, és láttam logitech-et, ami 2-3m-ről is vígan működött. Szóval valami olyasmi kéne ami:
    -van rajt hangerőszabályzó és ha lehet számológép hotkey (mint a genius multimédiás billentyűzeteken, ami megnyitja a windows default számológépét)
    -az ins-home-pgup/del-end-pgdn 6 gomb rendes hagyományos helyen legyen, és az F gombokkal egy sorban a prtscr-scrlck-pause hármas (szóval hagyományos billentyűzet kialakítás)
    -a hosszú "í" a bal shift mellett legyen, a hosszú "ű" az enter aljánál (2 soros enterrel)
    => lényegében egy totál hagymányos billkiosztást multimédiás pluszgombokkal kéne
    -2-3m-ről működjön
    -ára ne verje az eget, nem kell oled-es billfelirat kijelzés :DDD

    az a gáz, h bár a "Logitech Cordless Internet Pro Desktop" és a "Logitech Cordless Desktop Deluxe" ilyennek néz ki, de az alfanumerikus résznél az elrendezést nem tudom h jó-e, mert a képeken angol billentyűzetet mutatnak. Egyébként a logitech-eken van számogép gomb?

  • Thrawn

    félisten

    válasz Stema #1 üzenetére

    Üdv!

    Kérdezd itt, Milyen billentyűzetet vegyek? ezt zárom.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Aktív témák