Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• s4tch

veterán

80-ért Xiaomi Mi3, a maradék keretet meg fordítsd valami másra.

• pengwin

addikt

LG G2 ha itthonról akarod beszerezni és nem kell microSD bővíthetőség.
    Xiaomi Mi3 (szintén nincs microSD, olcsóbb) vagy Redmi Note (tepsi, jó rajta netezni, videózni, van microSD) Kínából, vagy a WayteQ-től.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

• kali

legenda

szia,

nehéz a választás, mert egyik sem olyan, hogy mindenben jobb a másik kettőnél.
    akkumulátoros üzemidőben a g2 a legjobb, utána az s4 jön, és a leggyengébb a nexus 5 - igaz ez telefonálásra, netezésre és játékra is.
    a telefonálás hangminőségét tekintve az s4 a legjobb, utána jön nexus 5 és végül a g2.
    kamerában nincs jelentős eltérés, egyik módban az egyik jobb kicsivel, másikban meg a másik, összességében az s4-et hozták ki például itt jobbnak a három közül, aztán g2 és végül nexus 5, de érdemes megnézni minden módozatban az részeredményeket is; link
    szoftveres támogatásban a nexus 5 a legjobb, szervizesben az s4 - szervizes megy házhoz díjmentesen.
    a g2 és a nexus 5 újabb típusok, mint az s4, így erősebbek kicsivel hardverben, bizonyos ez játéknál számít(hat) majd gpu...stb tekintetében.
    nem tudom, hogy neked mennyire számít, de a nexus 5 és a g2 nem bővíthető memóriakártyával, az s4 viszont igen.
    a g2 és az s4 rendelkezik infrával, távirányítás szempontból ez nagyon jó, a nexus 5 viszont nem.
    volt s4-em, szerettem, a g2-nek is többször nekifutottam, mert a jó akkumulátoros üzemidő miatt hajlandó lettem volna bizonyos kompromisszumokra, de végül nem jött be - ettől még bátran javaslom azoknak, akiknek tetszik -, a nexus 5 részemről felejtős volt, főként a gyenge akkumulátoros üzemidő miatt.

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

Hozzászólok Aktív témák