Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jailhouse

    csendes tag

    Sziasztok!

    Új, Dual-Sim-es androidos telefont keresek kb. 80 ezer Ft-ig.

    A telefonnak két fő funkciója lenne:

    1; Autóban GPS+menetrögzítés
    2; Különböző műholdas jeladók kezelése/monitorozása egy speciális androidos progival és google maps-al.

    Amit szeretnék:

    - Gyors és stabil "bolondbiztos" GPS, gyorsan talál jelet és nem dobja el. Kicsit OFF: Eddig az autóban egy kb 6 éves Becker autós navigációt használtam, ami megadta magát és nem tudom, hogy vegyek-e ismét speciális autós navigációt, vagy most már a telefonokban van-e olyan GPS vevő ami megüti egy 6 éves Becker szintjét.

    - Stabil és megbízható mobilinternet. A gyorsaság nem számít. A műholdas jeladóim pozícióját bármikor le tudom kérdezni SMS-ben és a linkre kattintva megnyílik a google maps az adott koordinátával. Kicsit járatlan vagyok a témában, kell ide B20?

    - Minél jobb üzemidő

    - legalább Android 5.1

    - Legalább 16GB belső tárhely, de 32GB lenne az ideális.

    - Kompakt méret: Igazából 4.7 col körüli készülékek érdekelnek de hajlandó vagyok elmenni 5.2 col-ig, de minél kisebb, annál jobb.

    Eddig ezek jutottak át a szűrőn, de mindegyiknél van valami, ami miatt nem ő a tökéletes:

    - Huawei P8 Lite
    - Csak 16 GB tárhely
    - Gyenge akksi

    - Huawei P9 Lite
    - Csak 16 GB tárhely
    - 5.2 col

    - Xiaomi Redmi 3 Pro
    - Nincs B20 (bár továbbra sem tudom ez mennyire érintene)

    - Leagoo Elite 1
    - MTK proci, bár ez nem tudom hátrány-e. Sok helyen olvasom, hogy az MTK procik gyengék különösen GPS terén vannak problémák, nálam meg az gyakorlatilag a legfontosabb szempont.
    - Nem ismerem ezt a márkát

    Ha valakinek beugrana még valami lehetőség, vagy bármilyen észrevétel a fenti telefonokkal kapcsolatban azt megköszönném!

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák