Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz dethroner #8576 üzenetére

    Nem engem fog idegesíteni ;] Ügyes telefon, ez? Inkább laggos.
    Ennyi pénzért ez nem csúcstelefon, hanem a legrosszabb ajánlat. Egy Huawei Y200 oda vissza alázza.
    Képernyő meg fakó. Amikor a telefon megjelent, akkor iszonyatosan drágán adtak egy közepes telefont, normális gyári rendszerrel. Aztán jött a 2.3 és jó lett a gyári rendszer. De eltelt 2 év, és se hely, se erő. Az új appok meg szinte kivétel nélkül csak ARMv7-en futnak. Ezen felül beújítottak az Ace-i vel, ami egy újracsomagolt galaxy y, hogy örüljél.
    Moddolás nélkül az Ace szvsz használhatatlan és idegőrlő. Ezzel lehet telefonálni, az i-s revízióval nem mindig. Aztán majd eldöntöd. Az hogy népszerű az nem jelenti hogy jó. Nézz az S5230 tulajokra. Fele annyiért lehetett volna 2x annyi tudást 2x stabilabban, de nem érintős...
    Aztán ha mégis Ace-t veszel és a tulajdonosa majd nem tud SMS-t fogadni mert nincs hely és nem tud appot törölni mert nincs root, akkor gondolj arra, hogy én szóltam. Persze ez az Y200-ra is vonatkozik sajnos...
    Ace még nem telt meg, de pl egy galaxy minin a gyári appok frissítései színültig telítik a memóriát.

Új hozzászólás Aktív témák