Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Ricardo #8242 üzenetére

    Úgy hogy az alapszínek túl élénkek, viszont színátmenetek nem nagyon vannak. Nem az enyém a telefon de gyakran látom, SlimBean van rajta, gazdájának úgy jó ahogy van, de nekem ilyen drágán nem kéne. A hangjával meg büntetni lehet, fülessel meg nem méltó az árhoz. A régi Nokiák jobban szólnak a Ti DSP-kkel... Az a Yamaha mellényúlás volt, és ezt a Samsung is elismerte, azért került vissza a wolfson az S3-ba.
    Képernyővel még úgy tudtak volna ártani ha pentile ;]
    Játékra meg ezerszer inkább alkalmas egy HTC HD2. S2-n input lag van, és pillanatnyi, apró megakadások, amik egy super hexagonnál nem jönnek jól. Az bizonyított hogy mali-n gyengébb a grafika ha elmegy, és kezdek rátalálni a mali patchelt játékokra. Még a samsungapps sem volt garancia a futásra, legalábbis ace2-n, de a gpu ugyanaz. A másik haver az S2-vel meg nem vesz játékot.

    Azt rátok bízom hogy mennyire tűritek az S2 fikámat, valami lila köd lehet azon a telefonon hogy senki nem látja, de akkor "szerintem" egy túlárazott szar. Hamarabb vennék S1-et... S3-mal megint nincs igazán nagy problémám a mali-n kívül, pentile-t meg kinézetet mondhatom, de egyik se vészes. Viszont az S2 szerintem gagyi. Meg a microSD hot swap is kellett volna már párszor...
    Kamera meg mérce kérdése. Kellemes képeket készít, de közepesen megvilágított szobában, vagy annál kevesebb fénynél az N95 megveri lazán, hiába az erős led villanó. És azért ez a telefon a csúcsok csúcsa akart lenni. Hát max a CPU volt az...
    (#8265) Dyrtyho: a játékos dolgot megerősítem, haver sokat szenved vele. Ja és root (link2SD) nélkül meg fel se férnek a komolyabbak... 1GB tárhely.
    2.3.6 van rá, az első firmware még lassú volt, most rendben van, és elvileg ha kész lesz EU ra az S advance JB, akkor erre is kijön. Most tesztelik az oroszok az új rendszert. Náluk van már frissítés (s advance-ra). HW meg kb. ugyanaz, kiv. képernyő és háttértár. Viszont még 2012 augusztusban beígérték a 4.1-et...
    Ace 2 design-ra annyit tudok mondani hogy unalmas. Teljesen jellegtelen lett, mert szinte minden telefonuk így néz ki. Egyébként harmonikus minimalista design lenne... Ja meg kényelmes is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák