Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Vikooo #79078 üzenetére

    ezzel egy nagy probléma van; s4 nem szerepel adott kérdésben, ellenben például a note 4-gyel, aminek a kijelzőjét viszont a legjobb, legszínhelyesebb és legtakarékosabb mobilos kijelzőnek titulálta az adott tekintetben híres és elismert displaymate; link
    nem szabad csak úgy általánosítani, konkrét típust kell figyelembe venni.
    az lg és iphone ips kijelzőkkel kapcsolatban is sok típus kapcsán özönlenek a megfelelő témákban a tulajok, akiknek néhány hónap alatt csúnyán besárgult a kijelző...stb., de számtalan más példát is lehetne még írni.
    kamera? az s4 kamerája a maga idejében nem volt rossz, de főként a hozzáértőkre szoktam adni, például; link (jobb oldalon a lista)
    anyaghasználat? egy note 4 vagy s6 közel sem s4 már, ahogy a g2 után sokan panaszkodtak a g3 anyaghasználatára, hogy reped a keret, akkor eztán a g4 kizárva számukra, mert minden lg olyan (lesz)?
    nem, a konkrét típust kell nézni, a g4 jobbnak ígérkezik, kamerában is jók az előjelzések...stb.

    Krisz79; g3 nekem nem jön be, de ha muszáj lenne, akkor csak a 3 GB ram verziós kellene, azt viszont hivatalosan nem forgalmazzák magyarországon, csak más módon lehet hozzájutni.
    az s5 is kiesne a pakliból, ha már az újabb típusok szóba kerültek.
    a többi igény szerint, a többségére korábban írtam már véleményt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák