Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • géppuska

    csendes tag

    Sziasztok!
    Telefon vásárlás előtt állok és nehéz a döntés...
    Eddig egy Nokia 5800 XpressMusic telefonom volt, amit 5 éve vettem és azóta használok is, megbízható és sokáig bírja akksival is.

    Nézegettem a mostani telefonokat de nem találtam túl sokat, ami megfelelne az elvárásoknak.
    Sony Xperia Z1 compact-ot néztem, bár kicsit még drága, de használtan már egész jó áruk van. Viszont olvastam róla hideget, meleget is...

    Egyrészt, megint hosszútávra terveznék, szóval egy olyan megbízható masinát keresnék, amit nem kell 1,5 év után szervizbe vinni 2 hetente hanem esetleg kibírna 3-4 neagyisten 5 évet...

    Nálam fontos lenne az akksi, tehát egy napot ki kéne bírnia, mivel sokat túrázom ne legyen egy porcelánbolt, bírja azért a gyűrődést, ez nem azt jelenti, hogy felkötöm a bakancsomra és azzal mászom sziklát, de egy faág ne karcolja szét.

    Szintén a túra miatt jó lenne, ha a kamerája is szép képeket tudna készíteni, a videó annyira nem fontos, arra mást használok.
    Kijelzőnek nem kell hatalmasnak lennie, elférjen kényelmesen a kézben, zsebben.
    Illetve szeretek zenét hallgatni, szóval az sem lenne hátrány, ha ezt minőségien csinálná (a Nokiám egész jól csinálta pedig elég régi)

    Alapvetően maximalista vagyok technikai téren, de ha ezek közül nem mind csúcsszuper valami, akkor tudok kompromisszumot kötni. :)

    Független telefont szeretnék vásárolni! Androidra váltanék, elég valószínű.
    Akár használt de jó állapotút!
    Helyben lenne jó Vas megyében, hogy megnézhessem de itt az aprón is szívesen vásárolok.

    Az árban még nem biztos, de úgy néz ki 30-50 ezer forint körül lesz rá keret.

    Remélem mindent leírtam... Ha nem, akkor szóljatok, kérdezzetek!
    Várom a segítséget válaszban, vagy privátban! :)
    Üdv: Áron :R :R

Új hozzászólás Aktív témák