Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz erahurka #78966 üzenetére

    Igazából nekem az a fontos, hogy az alap dolgok minél stabilabban menjenek (telefon, sms, email, böngészés, social), illetve legyen precíz a műholdas navi, meg csináljon jó képet. Csak az elmúlt évek során amikor ilyesmi áron néztem telefont, vagy úgy jártam, hogy valamiben kompromisszumot kellett kötnöm, vagy ami papíron mindent jól tudott, az a gyakorlatban mégse volt jó. Pl a Lumia 800 tökéletes lett volna, ha nem nyírják ki szoftveresen, meg a kamerája nem egy fókuszhibás sz*r lenne, a Newman N2 papíron szintén tökéletes volt, de másfél hónapot bírtam vele, mert egy dzsunka retek, a Lumia 630 meg kompromisszumos, ráadásul az utóbbi frissítésekkel azt se tudja, amit gyárilag tudott (stabil működés). Szóval nem tudom, hogy mennyire bízzak ebben a készülékben, jókat hallani mostanában a Honorról/Huaweiről, de vannak kétségeim. Kicsit hajlok arra, hogy rászánom a pénzt és veszek egy SGS-t, HTC csúcsmodellt vagy iPhonet, mert azokkal csak nincs probléma. Viszont annyi pénzt telefonért kiadni...

Új hozzászólás Aktív témák