Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajaki

    őstag

    Sziasztok!

    2 hónapja körülbelül váltottam Androidról iOS-re. Jelenleg egy iPhone 5S-t használok, de valahogy úgy érzem, hogy nekem vissza kell térnem a másik táborba. :B Szeretem az iPhone-t, tényleg gyors, nincs vele különösebb gondom, de nem gondoltam, hogy ennyire hiányozni fog a romolás. :)

    Szóval valószínűleg visszaváltok Androidra, feltéve ha kitalálom, hogy milyen telefont is szeretnék.
    Amik eddig voltak (inkább csak az utolsó kb. 1 évet írom): Nexus 4, Oneplus One, LG G2, Nexus 5. Volt Lumua 930 is, de WP-re nem szeretnék váltani.

    Fontos, hogy stock droid közeli rendszer legyen a telefonon, vagy ha nem akkor legalább egy CM legyen rá.

    Ami leginkább mozgatja most a fantáziám, az a Oneplus One. Nagyon szerettem azt a telefont, bár volt egy kis sárgaság a kijelző alján. Nem volt feltűnő, de igazából ez volt az eladás oka. Szívesen visszatérnék OPO-ra, de ahogy hallottam még mindig előfordul ez a sárgaság, illetve más problémák is. Dobálja a hálózatot, sokaknak touchscreen problémái vannak... Szóval nem tudom, ezek azért eléggé eltántorítanak.

    A Nexus 5-tel szofveresen nem volt gond, viszont a többi telefonhoz képest nem tetszett a kijelzője. Kicsit fakó volt. Nexus 5-re nem mennék vissza. :(

    LG G2: nem rég adtam el, nem volt rossz. De erre sem váltanék most.

    Amire gondoltam, hogy Nexus 4-re megyek vissza. Szerintem sebességben még mindig van olyan jó, hogy ne lehessen rá panaszkodni. A kijelzőjével sem voltak gondjaim, szerintem kimondottan szép.

    Szóval az igazi egy Nexus 5 lenne, csak kicsit jobb kijelzővel. És ilyen telefont nem fogok találni úgy érzem.

    Kb. 100k-ig mennék fel maximum, tovább semmiképp sem. Használt is játszik.

    Amiket néztem még:
    Lenovo Vibe Z: sokallom érte a 80k körüli használt árat.
    Lenovo Vibe Z2: 120-at nem akarok kiadni érte újonnan, használtan meg nem nagyon vannak.
    Moto X '14: Félek, hogy beég. :N

    Várom az ötleteket, tippeket, hogy mi lenne az igazi mostanában ami ezek alapján megfelelne nekem. :R

Új hozzászólás Aktív témák