Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuko

    aktív tag

    Sziasztok,
    Betört a Moto G-m kijelzője, és elég drága javíttatni - mivel amúgy sem voltam megelégedve a kamerájával, gondoltam szétnézek a használt piacon, mit vehetnék helyette (a Moto-t pedig lepasszolom öcsémnek).

    Amit szeretnék tőle:
    - 40 ezer Ft körül legyen;
    - Android;
    - hardveresen a Moto G szintjét hozza (minimum 1 giga ram, de inkább 2, ha lehet, 4G nem kell);
    - max 5" kijelző, nem akarok full HD-t (méretben a ZTE v5-nél ne legyen nagyobb, ha lehet - 139 x 71 x 8.9 mm / 165g);
    - vállalható minőségű kamera (nem művészkedni szeretnék, de a Moto G maszatolt, gagyi képei nagyon nem tetszenek);
    - használtakat néztem elsősorban, de új készüléket sem zárom ki (de gondolom azt nem fogok ennyiért találni);
    + közép-hosszú távra lenne, szeretném, ha legalább egy évig nem kellene még új telefont néznem utána.

    Amiket néztem:
    - Nexus 4: papíron jónak tűnik, aki ismerősnek volt, szerette, de azért már 2+ éves modell, szóval nem vagyok benne biztos
    - LG Optimus G: dettó
    - Moto X: 1st gen, a kijelző-akku problémáktól tartok, amúgy szimpatikus lenne a Moto G után, kicsit drága

    - Redmi 1S: olcsó, de csak 1 giga ram
    - ZTE v5: előző telefonom ilyen típusú volt, a kamerával nagyon meg voltam elégedve, 2 giga ramos változat hardveresen is bőven elég kellene legyen, de nehéz találni használtan

    - Huawei G620s: láttam, hogy itt is ajánlottátok, újonnan kerül kb annyiba, mint a többi használtan, de valahogy nem tud meggyőzni

    Ti mit ajánlotok, melyik opcióval járnék a legjobban? (Esetleg egyiket sem, hanem valami olyat, amire nem is gondoltam?) :R

Új hozzászólás Aktív témák