Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery1987

    őstag

    Sziasztok!

    Most én szeretnék tanácsot kérni tőletek.

    Nem rég vettem egy Lenovo A536-ot de ahogy elnézem az olcsó húsnak híg a leve esetébe estem. Van vele bajom de az amit nem javítanak.

    1. Behallatszik a fülhallgatóba a processzor. Egy betárcsázós net hang. Ez elég idegesítő.
    2. Sokszor eldobálja a Wifi-t holott jelerősség van. Most lett nem rég cserélve a router.
    3. Gyenge erősítés. Kültéren szoftveresen jelez hogy túl hangosan hallgatom, pedig agybadugóssal is alig hallom.
    4. Nincs szükségem dual SIM-re. Csak azért van benne egy kártya hogy szóljon be az üres foglalat miatt.
    5. A hátlap már recseg-ropog pedig nem vettem le.
    6. Az 5" picit nagynak tűnik.
    7. A kijelző borzasztó pontatlan, rengeteget ütök mellé még lassan gépelve is.

    Egy szó mint száz. Cserélnék. A kategória hasonló. Amit kinéztem a Telekomos 1GB RAM-os Lumia 635. Volt már WP-s telefonom és szerettem hogy nem kellett berhelni. Kiszedtem és ment.

    Szerintetek megéri átcserélnem?

    Köszönöm a segítséget! A hibáktól függetlenül is kérdezném a cserét mert a kijelző valóban kényelmetlen.

    "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Új hozzászólás Aktív témák