Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hork

    újonc

    Sziasztok!
    Most jelenleg egy sony sp-t használok ami eleinte jó volt de miután frissítettem az op. rendszerét rengetegszer lefagy, nem kapcsol be rendesen,leáll a kamera stb...Most szeretnék venni egy új készüléket.Még sosem volt IOS alapú rendszerem semmilyen formában.Gondolkodtam hogy először 5s-t veszek ,hogy kipróbáljam de a 4.6" után a 4" az olyan kicsinek tűnik és félek élvezhetetlenné tenné a számomra .Gondolkodtam még a LG G4-ben és a Samsung Galaxy S6-ban de már nem bízok annyira az androidban.Vagy várjak az Sony Z4-re?Mert nem volt sok gondom az sp-vel amíg nem frissítettem.Az iphone igaz hogy tényleg nagyon drága de ez a telefonmárka tartja az árát és hogyha megunom vagy nem tetszik akkor minimális vesztességgel el is tudom adni míg a többivel ez nem biztos hogy működne. De ugye az iphone ellen az szól ,hogy túl sok körülötte a hype és mára olyan tömeg telefon lett, + amit maga az iphone-ról sok ember gondol hogy milyen "menővé tesz" meg ilyenek ez engem annyira irritál... Szóval ha tudtok valami jó telefont és megosztanátok velem annak örülnék :).Az lényeges lenne , hogy jó legyen a kamerája és ne fagyjon le és lehetőleg szép legyen a kijelzője!Nem muszáj márkásnak lennie a lényeg hogy jó legyen :D.Hát őszintén 180000Ft-nál többet nem akarok rá kiadni még ezt is nagyon sokkalom szóval ha tudtok tényleg jó középkategóriás telefont ami jó akkor olyanokat is mondhattok nem muszáj felső kategóriásnak lennie.Viszont ha tényleg jó és azt mondjátok megéri a pénzét akkor írjátok légyszi.

Új hozzászólás Aktív témák