Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Tomtotom #78172 üzenetére

    Sajna nem :( 3 hónapig nyomkodtam az i5-öt, majd utána kezembe került haverom 4S-e. Még aznap este visszaraktam a kártyámat a sajátomba... Ma voltam ismerősnél, barátnőjének lumia 625-öse van, próbáltam barátkozni vele, de egyelőre inkább ott tartok hogy marad a 4S amíg meg nem döglik kb :( Műanyag, kényelmetlen tartani mert (nekem) nagy, és ez a csempés dolog is... szóval... valóban gyors, folyamatos, bár engem a frász kerülget a csempék animációitól. Nem lehet ezeket valahogy átkapcsolni egy mezei crossfade-re (ezt kérdezte a tulaj is)? A beállítások menü kusza, alig találtam meg a dolgokat, full logikátlan a felépítése az egésznek. Asszem inkább kivárok, jó lesz a 4S még 1-2 évig. Meglátom mit hoz a WP10, hátha asztali W10 kicsit megrántja, és akkor meglesznek a programjaim is, nem kell alternatívákat keresgélni.

    Sajnálom, mert nagyon tetszett a dolog, kíváncsi voltam a WP-re is, de egyelőre túl sok a kompromisszum. Ott tartanék hogy kidobtam ~50 rugót egy olyan telefonra ami nekem kényelmetlenebb, a rendszerét nem ismerem de legalább nem szimpatikus 3-4 óra nyomkodás után sem (majd még igyekszem rá időt szánni, hátha), anyaghasználata és kinézete visszalépés, appokból is limitált a választék, stb.

    Azért köszönöm szépen a segítséget és az infókat, ha feladta a mostani akkor majd jelentkezem :)

Új hozzászólás Aktív témák