Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pickit3

    aktív tag

    válasz xmaas #75999 üzenetére

    Hát ezaz, ilyen "kompakt" méretben raktak egy szuper hardvert amit annyira sikerült optimalizálni, hogy a többi szintjét épp hogy eléri (vagy inkább nem). Anno a Z3c-s tulajok valamiért nagyon lefújokták a honor 6-ot amikor a honor 6 fullHD-ban teljesít, azt a z3c simaHD-ban sem.(Vagy csak nem voltak képesek beismerni hogy nem csináltak bestbuyt a z3c-vel ezért szidni kell a többit...a szomszéd tehene is.) Evvel csak arra akarok kilyukadni hogy z3c is agyon lett istenítve pedig felső középkategóriás átlagos mobilok közé sorolnám. Persze arról is vitázhatnánk hogy 8mag vs 4mag, de felesleges, mert a honor 6 jóval jobban teljesít és olcsóbban. Mellesleg marilllyo tudomásom szerint bele szokott nyúlni a telefon lelki világába így a lumia eleve kihúzva szerintem és a sanyinak sem valami szabad szoftvere van. Összehasonlításképpen: kijelző-honor, hardver-honor, szoftver-honor(és a szoftvert már eleve ismeri), kamera-hát világosban jobb a z3c de sötétben honor, akku-egykutya, méret- nagyjából egykutya sérüléstűrés-bőven honor. És csak idézni tudom magam:"A z3c olyan fontos a piacra, mint a rezselőzsír vagy a kanyar fúró."

    (#76000) Hardver Arc
    Szerintem a huawei g620s is szóba jöhet vagy valami xiaomi rivális.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák