Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Leventeee_

    csendes tag

    Sziasztok!
    Buszon maradt buli után a telóm, ezért új után kell nézzek...szóval viszonylag sürgősbe vásárolnom kell! :\
    Legutóbb is tőletek kértem tanácsot, amikor másfél évvel ezelőtt megvettem a szeretett LG Optimus G-t, imádtam azt a telót, szóval utólag is köszönöm. :)
    Hasonló kaliberüt szeretnék. nagyságrendileg 100ezer ft-ot költenék, de üzleti csomagba veszem 2 év hűséggel szóval piaci ár az olyan 140-150ig felmehet.
    Amire használnám: netezés az eléggé sok, fényképezője is legyen jó, megbízható és gyors legyen a készülék, külcsín is szempont, az aksija legyen erős, ha nem bővíthető akkor 16gb tárhely minimum legyen, maximum 5", android
    Másfél-két évre vásárolok általában telefont, ezért nagyon fontos nekem, hogy megbízható legyen a készülék.
    LG-t preferálnám most is, mivel ahogy mondtam, tökéletesen megvoltam elégedve az előzővel, de ha van más márkától hasonlóan megbízható telefon a szempontjaimnak megfelelően, akkor nyitott vagyok más márkára is akár. ( Samsung szappantartó formája nem tetszik )
    Előre is köszönöm a segítségeteket.

Új hozzászólás Aktív témák