Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz bepken #71513 üzenetére

    lehet, kicsit fentebb lesz tornászva a budget, így talán mondjuk egy L730 is beleférhet....viszont akkor meg megint ott tartok, hogy vajon 60-70 környékén mi is az, ami megéri az árát?

    Lumia vonalon maradva: vajon a L730 megéri a dupla felárat az L630-hoz képest?
    vagy ebben a kategóriában esetleg androidos készülékből is kaphatnék normálisat?

    MM-ben most így hirtelen néhány Samsung készüléket néztem meg, de sajnos mindegyikben csupán 1giga RAM volt, ráadásul a márkával se szimpatizálok (egyéb kínai meg szóba se jöhet)

    egyszer már letettem a voksom a WP mellett (mármint hogy az lesz a következő), de ha tudtok ajánlani igazán jó vételt android frontról, talán még meggondolom :)

    csak zárójelben jegyzem meg, hogy a debreceni MM-ben kiállított L535 nyomkodása közben a sok-sok youtube videón látható kijelző hibához még csak hasonlóval se találkoztam....bár kifejezetten touch teszt program ugyebár nem volt a készüléken, de több pontos érintéseket a kijelző minden sarkában korrektül kezelte (szerintem) - szóval, ha esetleg valakit ez bizonytalanít el, érdemes tesztelnie élesben

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák