Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Findzs #67374 üzenetére

    Olvastad kicsit a fórumot? Itt a kérdezések 80%-a a 100ezer feletti telefonokra irányul, ezzel ellentétben én ajánlottam egy 24k-s telefont, erre nekem esel, hogy én biztos szarom a pénzt. Zavart érzek az erőben. A tényen pedig semmi nem változtat: jelenleg az Ace4 (vagy Y550) a legolcsóbb tényleg használható droidos telefon.
    Mitől használható egy droidos telefon? Normális SOC-al van, ami legalább Snapdragon 200, de inkább 400 és felette, minimum 1GB RAM és 8 GB ROM. Ez kell ahhoz, hogy az okostelefon értelmet nyerjen. Amit kérdeztél 3.3" 320x240-es kijelző - ez 5-6 éve is szarnak számított, van benne egy 1 magos cpu, ami már a youtube-al is küzdeni fog, mindehhez 4.4-es droid és 4GB belső tárhely, a RAM mérete is csak 512. Nagyjából ezzel a belsővel jött ki pl a SE Live With Walkman úgy 4 éve, akkor is kevés volt, most meg beszélni se nagyon van értelme róla. Az megint más kérdés, hogy T-nél akarsz venni, ahol jellemzően nagyon drága az összes telefon. Összehasonlításképpen az Ace4 telenormál 24k, nézd meg mennyi a T-nél. Telenormál kapsz Y550-et egy 17-ért (még az L65 is talán vállalható, ha az tetszik, bár lényegesen gyengébb, mint az előző kettő), de ha nem akarsz pénzt költeni megveheted 0 azaz nulla forintért a lumia 530-at is. Mindezt 3k körüli előfizetéssel. És igen, ezt kb 2 perc volt megnézni! Ha pedig mindenáron T és kártyás, akkor 20k a Lumia 530, meg kell venni és használni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák