Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grafikus17

    senior tag

    Sziasztok!

    50.000.- Ft-ig szeretnék telefon venni.
    Az első fellángolásomban, a kínai telefonok felé fordultam, mert olcsók, és többet tudnak. Először a hazai boltokat néztem.
    Főleg a garancia miatt akartam itthonról venni.
    Az első a JIAYU G2F lett volna, de már hetek óta nincs nekik.[link]
    38.000.- Ft + 1 év garancia.Kínából max 25 ezer.
    A második jelölt Doogee Valencia DG800 [link]
    40.000.- Ft+ 1 év garancia. Kínából kb 28-30 ezer.
    Mindegyikről jókat írnak.
    Főleg az áruk miatt fordultam feléjük.
    Amit kinéztem magamnak még ezek előtt azok nagyon drágák, mind 60-70 ezer forint körül van.
    Konkrétan az LG G2 mini, vagy az L90. Ezeket már nem tudom megfizetni.
    DE!
    Találtam egy boltot, ahogy az LG G2 mini 24 hó teljes körű magyar garanciával 48.149.- Ft
    Mégpedig itt [link]Tér-erő.com

    "A Ter-ero.com webáruház valamennyi termékére (a kiegészítők kivételével) 24 hónapos teljes körű garanciát vállal!

    Garanciális javítás feltételei

    A termékek garanciális javítását az arra kijelölt garanciális szerviz végzi, amelynek címét, és elérhetőségét a mellékelt gyári használati útmutató, és garancia füzet tartalmazza. A szervizbe való küldés a vásárló vagyis az Ön feladata, és költsége. A szervizbe a terméken túl a garancia füzetet, és a számlát is küldje el, hiszen a garanciális javításhoz ezek szükségesek. "

    Egy szó mint száz.Úgy érzem 10.000.-Ft különbség a kínai és az LG telefon között, már az LG felé billenti a mérleg nyelvét, a hazai garancia, és talán a támogatás miatt.
    1. 30.000.-ér, Kínából bizonytalan garanciával, és egy vissza posta költség ha baj van vele, a fórumokat olvasva akár 9000.- Ft is lehet?
    2. 40.000.-ér, ugyan ezek itthoni forgalmazótól 12 hó garival?
    3. 50.000.-ér LG G2 mini 24 hó gari?

    Mit javasoltok, ismeri valaki a Ter-ero.com webáruházat?

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Redmi note 7

Új hozzászólás Aktív témák